Jdi na obsah Jdi na menu
 


jak být správnou barbie

21. 2. 2010

 Jak se stát správnou barbie?

za 1.- koukni se do své skříně a vyházej z ní vše co už nikdy nebudeš nosit, nemusíš to vyhazovat úplně , ale můžeš to dát třeba do dětských domovů apod. A pokud toho máš najednou málo, rozbij prasátko a šupajdy na nákupy x) nakupuj ve veselích barvičkách, působí to velice pozitivně a mile.

za 2.- co se týče kosmetiky, kupuj si kvalitní kosmetiku..DM,Roxy,Avon,Oriflame atd.. Barbie holky by měli být perfektně upravené a sladěné..a s líčením to opravdu nepřeháněj, nejsi scene x) pokud máš problémi s akné tak si kup vhodný přípravek na akné..a pokud ti žádné nic moc nezabírají, tak zajdi do lékárny pro konopnou mast, je opravdu efektivní, sice to chce kolíček na noc ale svůj úkol splní, nezbyde ani jeden x)

 

za 3.-teď jde o vlásky, asi si slyšela že abysi byla barbie musíš mít blond hřívu..ale to je lež! můžeš mít jakou koliv barvu, melírek prostě to včem se cítíš dobřex) a pamatuj, vlasy tě reprezentují...

 

za 4.- Dávej si pozor na to abysi měla upravené nehty, můžeš mít jakýkoliv lak , až na černou x) a klidně můžeš mít i gelové či nalepovací nehty.

 

za 5.- ted jde o chování, měla bysi být velmi milá a ochotná a každýmu kdo zažádá o pomoc se snažit vyhovět..samozdřejmě když je to někdo je zlý a zlomyslný tak to jdi od něj hned pryč..x)x) abysi to taky nechytla x)

 

za 6.- můžeš poslouchat jakoukoliv muziku..je to jen na tobě co se ti líbí, do toho ti nikdo mluvit nemůže, přece nebudeš poslouchat něco co se ti nelíbí, většinou kdo má sklony k barbie stylu tak se mu líbí ten hip hop, a pop, atd...sice můžeš poslouchat i rock a metal ale to už je jinej styl života a je to jen a jen na tobě jak si povedeš v barbie stylu x) držím palec aby se ti splnil sen x) papa x)

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

opr

(zuzanka, 10. 5. 2012 19:50)

hojky nevite jestli to fakt funguje

skvělé

(nela, 25. 3. 2012 9:05)

vždy jsem měla sen stát se barbí a docela jsem se stala já a moje mama máme styl barbie v krvi a ja už od mala miluju růžovou barvu a jsem blondýna

NIC MOC

(kate, 19. 12. 2011 13:32)

Tohle je úplně blbě napsaný!Nauč se psát česky!

Malá rada

(Míša, 28. 2. 2011 16:14)

za 7. - pokud chceš být barbie, nauč se pravopis a než nějaký článek hodíš na blog, oprav si po sobě všechny pravopisné chyby :)

skvělé

(Kateřina, 1. 10. 2010 13:26)

Ahoj holky já bych chtěla být barbie.Jenom tak pro zajmavost kdo chce být barbie tak ať honem pádí k počítači a koukne na tuhle stránku a kdo počítač doma nemá tak ať se někoho zeptá(nějakej kamarádky)nebo ať u svej nej kámošky se koukne na počítač